06.02.2014 Operacja w Światowym Centrum Słuchu

Created with Nokia Smart Cam

Zimę lubią dzieci najbardziej na świecie, niestety Amelka nie może się z niej cieszyć, bo jest ciągle chora. Nieustające zapalenie uszu sprawiło, że konieczna stała się kolejna operacja, polegająca na wstawieniu drenów poprawiających wentylację uszu.

Po konsultacjach u laryngologów Amelka została skierowana w trybie pilnym do Instytutu Słuchu gdzie miałaby mieć operację. Normalnie okres czekania jest bardzo długi.

 

 

W środę w nocy wyjechaliśmy do Kajetan, nieopodal Warszawy, gdyż przed 8 miała się rozpocząć wizyta u lekarza. Amelka smacznie sobie spała całą drogę. Tym razem w wyjeździe pomógł nam Wujek Piotrek, któremu za pomoc serdecznie dziękujemy.

Created with Nokia Smart Cam

Bez problemu dotarliśmy na miejsce. Tam w pięknym obiekcie znajduje się największa na świecie wystawa ślimaków. Amelka z ciekawością przyglądała się kolorowym wystawom.  Szybko przyszedł czas na wizytę. 

WP_20140206_001

Pani doktor przeprowadziła wywiad i po badaniu potwierdziła konieczność operacji. Pozostało nam czekać na zabieg. Po chwili okazało się, że operacja odbędzie się w innym budynku, który mieści się nieopodal.

W przypadku Amelki, na wszelki wypadek, trzeba było się zabezpieczyć w pełni wyposażonym OIOMem.

WP_20140207_003

 

Na miejscu było mnóstwo ludzi, a Amelka musiała znowu przejść badanie, na które musiała poczekać. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że była już bardzo głodna. Po badaniu, które rozwścieczyło Amelkę na dobre, czekając na zabieg w płaczu i złości w końcu zasnęła.

 

Created with Nokia Smart CamWP_20140207_001

W południe udało się wykonać operację. Obyło się bez komplikacji. Amelka jak zwykle dość szybko się wybudziła i całe popołudnie spędziła wtulona w mamę. Na drugi dzień spokojnie wróciliśmy do domu.

Podziel się:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge