21.XI.2013 Wizyta u Ortodonty

P1090570

Choć Amelka nie ma jeszcze ząbków, to wyruszyła na swoją pierwszą poważna wizytę do Pani dr. ortodonty

Musiała przebyć bardzo długą drogę do Krakowa, tam nieopodal Wawelu dotarliśmy do gabinetu. Cały czas Amelce towarzyszył starszy brat Szymuś, który bardzo chciał zobaczyć Smoka Wawelskiego na własne oczy.

Na miejscu bardzo miła Pani doktor zbadała dokładnie Amelkę i Szymusia.

Dzieciaki były bardzo grzeczne mimo iż wizyty u dentysty bywają zawsze takie długie i  straszne.

Zyskaliśmy wiele cennych uwag i zaleceń co do dalszego leczenia i niestety jedną mała wątpliwość, czy aby na pewno nie ma rozszczepu podniebienia?

Amelka była badana przez wielu specjalistów, zarówno w Polsce jak i zagranicą i żaden nie stwierdził niczego, ale żeby mieć pewność będziemy musieli wyruszyć do Warszawy na kolejne konsultacje.

Po wizycie dzieciaki wyruszyły na Wawel zobaczyć smoka, Amelka bardzo szybko usnęła kołysana odgłosami Wisły a Szymuś nic sobie nie robił z wielkiego smoka tylko ganiał gołębie.

P1090667P1090670

W drodze powrotnej dzieciaki smacznie spały i tylko zerkały od czasu do czasu czy smok na pewno już sobie poszedł.

Kolejne miesiące mijają a ząbków jak nie było tak nie ma, kto wie kiedy się pojawią, by nareszcie Amelka mogła coś zjeść przyzwoitego poza papką i mleczkiem.

Podziel się:
Tomasz

Witam. Jesli chodzi o ząbki to napewno wyjdą my też się martwili wkiedy naszemu synkowi wyjdą i wyszły jeden za drugim jak skączył 1,5 roczku też jest po operaci rozczepu w Warszawie. Pozdrawiamy.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge